Празник в четвърти клас по случай края на учебната година
25.06.2026г.
Учениците от четвърти клас успешно завършиха учебната година и на 25.06.2026г. отбелязаха това събитие с весело тържество. Преживяха забавни моменти в състезания и надпревара със своите родители и помежду си. Дърпаха въже, хвърляха зарове, за да определят победител, избираха най- страшния капитан.
Особено вълнуващ момент от празника, бе сбогуването с класния ръководител госпожа Русева, която изрязвайки лентичките вързани за розите на признателността, освободи малките си възпитаници и им пожела на добър час със стих, видима усмивка и трудно прикрита болка. Децата се простиха и с обичаните учители госпожа Богомилова и госпожа Христова, с учителите от ресурсният център – гости на тържеството.
В края на тържеството, госпожа Петрова – директор на училището, раздаде на учениците свидетелства за завършен клас и етап, придружени от подарък – книжка за ваканцията и химикал, за да не забравят наученото през годината и да разширят знанията си. Всяко дете бе удостоено за труда си с грамота, а на родителите бяха връчени благодарствени писма за подкрепата и доброто отношение към училищния живот.
На празник не може без сладко угощение. И днес имаше торта и богата почерпка.
Ваканцията призова децата от четвърти клас към отдих, игри и незабравими летни вечери и те полетяха да я посрещнат.












